Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den integrerede model fra Asko skal indbygges i et køkkenskab og vil derfor få samme frontpanel som dine køkkenlåger. Takket være funktionen "udskudt start" kan du vælge, hvornår d
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Asko DSD5444DA er 11.495 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Træt af at vaske op i hånden? I så fald er den her opvaskemaskine fra Asko et rigtig godt valg. Med en høj energiklassificering reduceres aftrykket på både miljøet og din økonomi.
En opvaskemaskine som den her har ikke et frontpanel - men skal have et frontpanel monteret, som matcher resten af køkkenet. Det betyder, at den passer rigtig fint til resten af køkkenets indretning. Takket være funktionen "udskudt start" kan du vælge, hvornår du vil have maskinen til at starte.
Prisen er over gennemsnittet for kategorien, hvilket i kombination med dens funktioner gør denne opvaskemaskine til et produkt af høj kvalitet. Det her er en af de mest populære opvaskemaskiner på PriceRunner og i øjeblikket har den en laveste pris på 11495.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Asko DSD5444DA |
| Mærke | Asko |
Type | |
| Placering | Fuldt integreret |
Produktegenskaber | |
| Støjniveauklasse | B |
| Energiklasse | A |
| Lydniveau | 42 dB |
| Ledningslængde | 173.0 cm |
Egenskaber | |
| Antal kuverter | 14 stk |
| Eco-programmets varighed | 4.17 timer |
| Egenskaber | Varmtvandstilslutning, Elektronisk indikator for skyllemiddel/afspændingsmiddel, Skjult kontrolpanel, Højdejusterbare kurve, Hygiejneprogram, Børnesikring, Elektronisk saltindikator, Display, Indvendig belysning, Udskudt start, Intensiv zone, Vandbeskyttelse, Hurtigt opvaskeprogram, Blødgører |
| Højdejusterbare kurve | Højdejusterbar overkurv |
| Vandbeskyttelse | Aqua Sensor, AquaDetect |
| Hurtigt opvaskeprogram | Hurtig opvask |
| Temperaturindstillinger | 60 °C, 70 °C, 50 °C, 65 °C |
Information om bæredygtighed | |
| Bæredygtighedsegenskaber | ØKO tilstand |
Strømforsyning | |
| Sikring (ampere) | 10A |
| TIlslutningseffekt | 1900 W |
Vandforbrug | |
| Vandforbrug pr. cyklus | 9.201 L |
Forbrug | |
|---|---|
| Energiforbrug pr. 100 cykler | 54.0 kW/h |
| Energiforbrug pr. cyklus | 0.54 kW/h |
Strømkilde | |
| Spænding | 230.0 V |
Mål | |
| Tilløbsslangens længde | 175.0 cm |
| Nichehøjde | 82.0 cm |
| Dybde med døråbning | 124.3 cm |
| Nichedybde | 55.5 cm |
| Vægt | 37.0 kg |
| Standardbredde | 60 cm |
| Bredde | 59.6 cm |
| Afløbsslangens længde | 200.0 cm |
| Dybde | 55.4 cm |
| Højde | 87.2 cm |
| Nichebredde | 60.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-06-26 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .