Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den integrerede model fra Whirlpool skal indbygges i et køkkenskab og vil derfor få samme frontpanel som dine køkkenlåger. Takket være funktionen "udskudt start" kan du vælge, hvor
Laveste pris for Whirlpool WSIO 3T223 PE X er 4.696 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Tid til at skifte den gamle opvaskemaskine? Hvis ja, så er Whirlpool WSIO 3T223 PE X et fint alternativ. En høj energiklassificering er fantastisk for både miljøet og din pengepung.
En opvaskemaskine som den her har ikke et frontpanel - men skal have et frontpanel monteret, som matcher resten af køkkenet. Det betyder, at den passer rigtig fint til resten af køkkenets indretning. Du placerer bestikket i en klassisk bestikkurv i bunden af maskinen.
Prisen er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør denne opvaskemaskine perfekt til dig med et budget. I kategorien opvaskemaskiner, er det her lige nu en af de mest populære opvaskemaskiner på PriceRunner og i øjeblikket har den en laveste pris på 4696.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Whirlpool WSIO 3T223 PE X |
| Mærke | Whirlpool |
Type | |
| Placering | Fuldt integreret |
Produktegenskaber | |
| Tørreeffekt | A |
| Opvaskeeffekt | A |
| Lydniveau | 43 dB |
| Ledningslængde | 130.0 cm |
| Antal programmer | 7 |
| Farve | Hvid, Sølv, Rustfri stål |
Egenskaber | |
| Placering af bestik | Bestikkurv |
| Antal kuverter | 10 stk |
| Egenskaber | Varmtvandstilslutning, Elektronisk indikator for skyllemiddel/afspændingsmiddel, Elektronisk saltindikator, Display, Udskudt start, Intensiv zone |
| Højdejusterbare kurve | Højdejusterbar overkurv |
| Temperaturindstillinger | 60 °C |
Information om bæredygtighed | |
| Bæredygtighedsegenskaber | ØKO tilstand |
Strømforsyning | |
|---|---|
| Sikring (ampere) | 10A |
Forbrug | |
| Energiforbrug pr. 100 cykler | 212.0 kW/h |
Vandforbrug | |
| Årligt vandforbrug | 2520.0 L |
| Vandforbrug pr. cyklus | 9.0 L |
Mål | |
| Tilløbsslangens længde | 155.0 cm |
| Nichedybde | 56.0 cm |
| Standardbredde | 45 cm |
| Bredde | 45.0 cm |
| Dybde | 56.0 cm |
| Højde | 82.0 cm |
| Nichebredde | 45.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-03-18 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .