Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Vinylgulv, 5 mm
Prøv fleksible betalinger med
BAUHAUS.dk
Pergo vinylgulv Otra Pad Pro Modern Grey Oak 1251x189x5 mm 2,128 m²
Annonce
Laveste pris for Pergo Otra Pad Pro Oak V4007-40017 er 270 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Pergo Otra Pad Pro Oak V4007-40017 |
| Mærke | Pergo |
| Type | Vinylgulve |
| Type plastgulv | Vinylgulv |
Mål | |
| Længde | 1251.0 mm |
| Bredde | 189.0 mm |
| Tykkelse | 5.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-10-15 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Tåler gulvvarme | Ja |
| Mønster | 1-Stav |
| Imiteret træ | Eg |
| Antal pr. pakke | 9 stk |
| Farve | Grå |
| Monteringsmetode | Click, Uniclic |
| Kvadratmeter pr. pakke | 2.12 m² |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .