Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for Bemis 1200SLOWT 455 er 1.108 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Bemis 1200SLOWT 455 |
| Mærke | Bemis |
| Type | Toiletsæder |
Produktegenskaber | |
| Blødt eller hårdt sæde | Blødt sæde |
| Materiale | Plast |
| Farve | Grøn |
Mål | |
|---|---|
| Højde | 58.674 mm |
| Bredde | 355.6 mm |
| Dybde | 466.598 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-06-27 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .