Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Generelt bruger frontbetjente vaskemaskiner ikke så meget vand. Er husstanden ikke så stor, kan det være udmærket med en 52-liters tromle. Det er en model, der er beregnet til at b
Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Imerco
Smeg Indbygget Vaskemaskine LBI147 - 7 kg - 1400 omdrejninger - Automatisk afbalanceringsfunktion
Annonce
Laveste pris for Smeg LBI147 er 12.500 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 6 butikker.
Overvejer du at købe en ny vaskemaskine? Hvis ja, er denne model fra Smeg et godt valg. En frontbetjent model er den mest almindelige model af vaskemaskine, og de har ofte en større kapacitet end modeller med topbetjening.
Med vaskemaskines vandstop behøver du ikke bekymre dig om vandoverløb eller større vandskader. Smeg LBI147 kan rumme en masse vasketøj takket være dens kapacitet på syv kg, et godt valg til den større husholdning.
Hvis du har et kompakt badeværelse er denne model et godt valg, da den kun har en bredde på 60 cm. Takket være funktionen med forsinket start kan du planlægge, hvornår du vil have maskinen til at starte. Du kan for eksempel indstille timeren, så den er færdig, når du kommer hjem fra arbejde.
Sammenligner du prisen på den her vaskemaskine på PriceRunner, vil du se, at den laveste pris lige nu er 12499.95 kr., og det er en af de mest populære modeller. Prisen er over gennemsnittet for kategorien, hvilket i kombination med dens funktioner gør denne vaskemaskine til et premium produkt.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Smeg LBI147 |
| Mærke | Smeg |
| Produkttype | Vaske- & Tørremaskine, Vaskemaskine |
Produktegenskaber | |
| Energiklasse | E |
| Lydniveau (centrifugering) | 72 dB |
| Front- eller topbetjent | Frontbetjent |
| Støjniveauklasse | A |
| Centrifugeringsklasse | B |
| Placering | Integreret, Fritstående |
| Tromlekapacitet | 52.0 L |
| Farve | Hvid |
| Vaskekapacitet | 7.0 kg |
Egenskaber | |
|---|---|
| Centrifugeringshastighed | 1400 rpm |
| Egenskaber | Vandbeskyttelse (AquaStop), Børnesikring, Udskudt start, Dampfunktion |
Forbrug | |
| Energiforbrug pr. 100 cykler | 77.0 kW/h |
Vandforbrug | |
| Vandforbrug pr. cyklus | 44.0 L |
Strømkilde | |
| Spænding | 230.0 V |
Mål | |
| Bredde | 60.0 cm |
| Højde | 82.0 cm |
| Dybde | 55.0 cm |
| Standardbredde | 60 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-08-04 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .