Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Frontbetjente vaskemaskiner er ofte meget energieffektive. Den her vaskemaskine kan ikke tørretumble, så du skal købe en separat tørretumbler. Det er en fritstående model, hvilket
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Logic Slank L410WM22E Hvid er 2.499 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Hvis du bor i lejlighed, har du måske adgang til et vaskerum, men du kan ikke benægte, at det ville være dejligt at have din egen vaskemaskine. Denne maskines klassiske frontbetjente design gør den meget nem at håndtere. Du kan også bruge toppen af maskinen til opbevaring.
Vaskemaskinen er en fritstående model, som giver dig mere fleksibilitet med hensyn til, hvor den skal placeres. Modellen har et maksimalt støjniveau på 76 dB.
Den her model har en energiklasse på D, så det er ikke den mest energieffektive vaskemaskine på markedet Med en kapacitet på seks kg er denne vaskemaskine velegnet til mindre husstande eller til dig, der ikke vasker større mængder på én gang.
I vaskemaskine kategorien, er den her en af de mest populære vaskemaskiner på PriceRunner og lige nu fås den til en pris fra 2499.00 kr. Prisen er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør den her vaskemaskine til et overkommeligt køb.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Logic Slank L410WM22E Hvid |
| Mærke | Logic |
| Produkttype | Vaskemaskine |
Produktegenskaber | |
| Energiklasse | D |
| Lydniveau (centrifugering) | 76 dB |
| Front- eller topbetjent | Frontbetjent |
| Støjniveauklasse | B |
| Centrifugeringsklasse | C |
| Placering | Fritstående |
| Tromlekapacitet | 32.0 L |
| Farve | Hvid |
| Lydniveau (vask) | 76.0 dB |
| Vaskekapacitet | 4.0 kg |
Egenskaber | |
|---|---|
| Centrifugeringshastighed | 1000 rpm |
| Egenskaber | Udskudt start |
Forbrug | |
| Energiforbrug pr. 100 cykler | 55.0 kW/h |
Vandforbrug | |
| Vandforbrug pr. cyklus | 39.0 L |
Mål | |
| Bredde | 59.7 cm |
| Højde | 84.5 cm |
| Dybde | 36.2 cm |
| Standardbredde | 60 cm |
| Vægt | 56.6 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-08-17 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .