Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Generelt bruger frontbetjente vaskemaskiner mindre vand end topbetjente. Den her model er en almindelig vaskemaskine uden indbygget tørretumbler. Maskinen behøver ikke stå integrer
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for AEG LR622L14L er 3.559 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 16 butikker.
Overvejer du at købe en ny vaskemaskine? Hvis ja, er denne model fra AEG et godt valg. Denne maskines klassiske frontbetjente design gør den meget nem at håndtere. Du kan også bruge toppen af maskinen til opbevaring.
Vaskemaskinen er energieffektiv med en energiklasse på A, hvilket er godt både for din økonomi og vores miljø. LR622L14L kan rumme en masse vasketøj takket være dens kapacitet på 10 kg, et godt valg til den større husholdning.
Vaskemaskinen er en fritstående model, som giver dig mere fleksibilitet med hensyn til, hvor den skal placeres. Modellen har et maksimalt støjniveau på 76 dB.
I vaskemaskine kategorien, er den her en af de mest populære vaskemaskiner på PriceRunner og lige nu fås den til en pris fra 3559.00 kr. Prisen er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør den her vaskemaskine til et overkommeligt køb.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | AEG LR622L14L |
| Mærke | AEG |
| Produkttype | Vaskemaskine |
Produktegenskaber | |
| Energiklasse | A |
| Lydniveau (centrifugering) | 76 dB |
| Front- eller topbetjent | Frontbetjent |
| Støjniveauklasse | B |
| Centrifugeringsklasse | B |
| Placering | Fritstående |
| Farve | Hvid |
| Vaskekapacitet | 10.0 kg |
| Vaskeklasse | B |
Forbrug | |
| Energiforbrug pr. 100 cykler | 51.0 kW/h |
Egenskaber | |
|---|---|
| App-styring | Nej |
| Centrifugeringshastighed | 1400 rpm |
| Restfugtighed | 53.3 % |
| Egenskaber | Dampfunktion |
Vandforbrug | |
| Vandforbrug pr. cyklus | 52.0 L |
Strømkilde | |
| Spænding | 230.0 V |
Mål | |
| Bredde | 59.7 cm |
| Højde | 84.7 cm |
| Dybde | 63.6 cm |
| Standardbredde | 60 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-11-26 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .