Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Frontbetjente vaskemaskiner er ofte mere energieffektive end topbetjente. Denne vaskemaskine er helt klassisk og har derfor ikke en indbygget tørretumbler. Maskinen er fritstående,
Annonce
Laveste pris for Hoover HWP414AMBC1-S Hvid er 9.999 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Overvejer du at købe en ny vaskemaskine? Hvis ja, er denne model fra Hoover et godt valg. Takket være vaskemaskinens høje kapacitet på 14 kg, kan du hurtigt tømme vasketøjskurven.
Hoover HWP414AMBC1-S kan rumme en masse vasketøj takket være dens kapacitet på 14 kg, et godt valg til den større husholdning. Ved at bruge vaskemaskinens dampfunktion bliver dit tøj renset ordentligt. Dampfunktionen er god hvis du har allergi, da den varme damp er effektiv til at fjerne bakterier og allergener fra tøj.
Vaskemaskinen er en fritstående model, som giver dig mere fleksibilitet med hensyn til, hvor den skal placeres. Maskinen er udstyret med hurtigvask, perfekt når du har travlt.
Det her er en af de mest populære vaskemaskiner på PriceRunner og den fås lige nu til en pris fra 9999.00 kr. Prisen er over gennemsnittet for kategorien, hvilket i kombination med dens funktioner gør denne vaskemaskine til et premium produkt.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Hoover HWP414AMBC1-S Hvid |
| Mærke | Hoover |
| Produkttype | Vaskemaskine |
Produktegenskaber | |
| Energiklasse | A |
| Lydniveau (centrifugering) | 80 dB |
| Front- eller topbetjent | Frontbetjent |
| Centrifugeringsklasse | A |
| Placering | Fritstående |
| Farve | Hvid |
| Lydniveau (vask) | 53.0 dB |
| Vaskekapacitet | 14.0 kg |
Strømkilde | |
| Spænding | 230.0 V |
Egenskaber | |
|---|---|
| App-styring | Ja |
| Centrifugeringshastighed | 1400 rpm |
| Restfugtighed | 53.0 % |
| Hurtig vask | 14 min |
| Egenskaber | Kulfri motor, WiFi, Dampfunktion |
Mål | |
| Bredde | 60.0 cm |
| Højde | 85.0 cm |
| Dybde | 67.0 cm |
| Standardbredde | 60 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-08-12 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .