Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel
-180.0x80.0.jpg)
Fritstående badekar 180cm
Prøv fleksible betalinger med
BilligVentilation
Duravit Starck ovalt badekar 1800x800 mm fritstående
Annonce
Annonce
Laveste pris for Duravit Starck (700010000000000) 180.0x80.0 er 39.907 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 6 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Duravit Starck (700010000000000) 180.0x80.0 |
| Mærke | Duravit |
| Type | Fritstående badekar |
Produktegenskaber | |
| Volumen | 170.0 L |
| Placering | Fritstående |
| Farve | Hvid |
| Form | Oval |
| Materiale | Acryl |
| Egenskaber | Overfyldningsbeskyttelse |
| Type af front | Uden front |
Egenskaber | |
|---|---|
| Armatur | Nej |
Mål | |
| Længde | 180.0 cm |
| Bredde | 80.0 cm |
| Badkarsdybde | 46.0 cm |
| Vægt | 58.0 kg |
| Højde | 60.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2017-07-11 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .