Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Rund badeværelsesspejl med lys 80 cm
Prøv fleksible betalinger med
VVSplaneten
Alterna Luxor spejl Ø75 cm LED med Anti Dug og Finger Touch
Annonce
Annonce
Laveste pris for Luxor 772091140 er 2.619 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 7 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Luxor 772091140 |
| Mærke | Luxor |
| Type | Badeværelsesspejle |
Produktegenskaber | |
| Form | Rund |
| Materiale | Glas |
| IP-klasse | IP44 |
| Farve | Hvid |
Egenskaber | |
|---|---|
| Belysning | Ja |
| Stikkontakt | Nej |
Mål | |
| Dybde | 2.8 cm |
| Diameter | 75.0 cm |
| Bredde | 80.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-02-01 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .