Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel
.jpg)
Køkkenvask med bakke, Rustfrit stål, Hul til armatur: Nej, Antal vaske: 1, Montering: Nedfældet, Skabsbredde (min): 500 mm
Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for Ifö Rondette (201396) er 1.941 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Ifö Rondette (201396) |
| Mærke | Ifö |
| Type | Køkkenvaske med bakke |
Mål | |
| Dybde | 440.0 mm |
| Diameter | 440.0 mm |
| Skuffedybde | 160.0 mm |
| Længde | 440.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2018-01-30 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Montering | Nedfældet |
| Antal huller til armaturer | 0 |
| Hul til armatur | Nej |
| Antal vaske | 1 |
| Skabsbredde (min) | 500.0 mm |
| Farve | Rustfri stål |
| Vendbar | Nej |
| Materiale | Rustfrit stål |
| Form | Rund |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .