Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Indgangstag, Antal lag 1stk, Længde 1600mm, Bredde 950mm, Højde 170mm, Vægt 0.23kgGrå
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Canopia by Palram Grå Sophia 1600 540-116 er 2.534 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 9 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Canopia by Palram Grå Sophia 1600 540-116 |
| Mærke | Canopia by Palram |
| Type | Indgangstage |
Produktegenskaber | |
| Antal lag | 1 stk |
| Farve | Grå |
| Profil | Aluminium |
Mål | |
|---|---|
| Bredde | 950.0 mm |
| Højde | 170.0 mm |
| Længde | 1600.0 mm |
| Vægt | 0.23 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-11-25 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .