Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for HTC VIVE XR Elite VR Headset er 6.599 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | HTC VIVE XR Elite VR Headset |
| Mærke | HTC |
| Type | VR headsets |
Kamera | |
| Kamera | Frontkamera |
Tilslutninger | |
| Tilslutninger headset | Bluetooth, USB type-C |
Internt | |
| Processor | Snapdragon XR2 |
Display | |
| Skærmopløsning (pr. øje) | 1920x1920 |
| Skærmstørrelse | 6.0 " |
| Synsfelt | 110.0 ° |
Lyd | |
| Mikrofon | Integreret mikrofon |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-01-19 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Controller medfølger | Ja |
| Justerbar IPD | Ja |
| Alt-i-et headset | Ja |
| Platform | PC |
| Lanceringsår | 2023 |
| Internt lager | 128 GB |
| VR/AR | Virtual Reality Headset |
| Opdateringshastighed | 90 Hz |
| Integreret skærm | Ja |
| Farve | Sort |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .