Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Bilen fra HPI Racing leveres færdigmonteret, så du slipper for at skrue den sammen, men kan anvende den med det samme.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for HPI Racing RS4 Sport 3 Drift Worthouse Komplet RTR H120097 er 1.999 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Bilen kommer færdigsamlet og kan tages i brug med det samme. Med en fjernstyret bil kan du udfordre dine kørefærdigheder ved at køre bilen gennem forhindringer eller på en bane med sving og hop.
I dag er den laveste pris på RS4 Sport 3 Drift Worthouse Komplet RTR H120097 1999.00 kr. Husk dog også at sammenligne andre modeller og eventuelt forskellige forhandlere, så du finder det bedste alternativ til dig.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | HPI Racing RS4 Sport 3 Drift Worthouse Komplet RTR H120097 |
| Mærke | HPI Racing |
| Type | Fjernstyrede biler |
Produktegenskaber | |
| Egenskaber | Radiosender |
| Fjernstyrede biler | Sportsvogn |
| Montering | Færdigsamlet |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-01-15 |
Strømkilde | |
|---|---|
| Batteriteknologi | NiMH |
| Batterikapacitet | 2000 mAh |
| Spænding | 7.2 V |
| Motortype | Elektrisk |
Mål | |
| Bredde | 200.0 mm |
| Højde | 127.0 mm |
| Længde | 431.0 mm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .