Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

iMAX B6mini af SkyRc er til dig, der ønsker en ekstra oplader eller udskifte den gamle ødelagte.
Annonce
Laveste pris for SkyRC iMAX B6mini er 309 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 6 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | SkyRC iMAX B6mini |
| Mærke | SkyRC |
| Type | RC tilbehør |
Produktegenskaber | |
| Tilbehør til fjernstyring | Oplader |
Strømkilde | |
| Spænding | 4.35 V |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-08-07 |
Mål | |
|---|---|
| Vægt | 233.0 g |
| Bredde | 84.0 mm |
| Højde | 29.0 mm |
| Længde | 102.0 mm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .