Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den her fjernstyrede bil er med sin tophastighed på hele 6 km/h en af de hurtigste på markedet.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Spin Master Paw Patrol Chase RC Mighty Cruiser RTR 6067088 er 250 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Modellen kan køre i en hastighed på 6 km/h. Det er under gennemsnittet for lignende produkter, hvilket gør modellen god til nybegyndere og de yngste. Rækkevidden på 30 meter giver dig ikke samme muligheder, som længere rækkevidder. Da rækkevidden ikke er større, kan den uden problemer bruges indefor, eller ude i haven.
Den her model har elektrisk motor og drives af batterier. Så husk at have batterierne opladt og fulde med energi.
I dag er den laveste pris på Paw Patrol Chase RC Mighty Cruiser RTR 6067088 250.00 kr. Husk dog også at sammenligne andre modeller og eventuelt forskellige forhandlere, så du finder det bedste alternativ til dig.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Spin Master Paw Patrol Chase RC Mighty Cruiser RTR 6067088 |
| Mærke | Spin Master |
| Type | Fjernstyrede biler |
Produktegenskaber | |
| Fjernstyrede biler | Sportsvogn |
| Hastighed (maks) | 6.0 km/h |
| Rækkevidde (maks) | 30.0 m |
| Montering | Færdigsamlet |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-08-31 |
Strømkilde | |
|---|---|
| Spænding | 1.5 V |
| Motortype | Elektrisk |
| Type af batteri | AA (LR06) |
Mål | |
| Vægt | 435.0 g |
| Bredde | 229.0 mm |
| Højde | 107.0 mm |
| Længde | 305.0 mm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .