Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den her fjernstyrede bil giver dig, med en tophastighed på hele 12 km/h, en ordentlig fartoplevelse. Den kører på AA-batterier så sørg for at have nogle på lager, så du slipper for
Annonce
Annonce
Laveste pris for Revell Speed Fighter Rallye RTR 24471 er 99 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 8 butikker.
Fjernstyrede biler er en populær hobby blandt både børn og voksne, da det giver en følelse af kontrol og magt over et lille køretøj. Det kan være sjovt at udfordre sig selv og sine venner med forskellige køreteknikker og se, hvem der er den bedste chauffør.
Modellen kan komme op på en hastighed på 12 km/h. Det er ikke den hurtigste mode, men det gør måske ikke noget - for så er den passende til dem med mindre erfaring
Den her model har elektrisk motor og drives af AA-batterier. Det betyder, at det bare er at putte nye batterier i og forsætte med at køre, i stedet for at skulle oplade batteriet, eller købe brændstof.
I dag er den laveste pris på Revell Speed Fighter Rallye RTR 24471 99.00 kr. Husk dog også at sammenligne andre modeller og eventuelt forskellige forhandlere, så du finder det bedste alternativ til dig.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Revell Speed Fighter Rallye RTR 24471 |
| Mærke | Revell |
| Type | Fjernstyrede biler |
Produktegenskaber | |
| Egenskaber | LED-lys |
| Fjernstyrede biler | Sportsvogn |
| Hastighed (maks) | 12.0 km/h |
| Montering | Færdigsamlet |
| Farve | Sølv, Multifarve |
Strømkilde | |
|---|---|
| Spænding | 1.5 V |
| Motortype | Elektrisk |
| Type af batteri | AA (LR06) |
Mål | |
| Vægt | 113.0 g |
| Bredde | 65.0 mm |
| Længde | 135.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2019-08-13 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .