Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den her fjernstyrede båd er med sin maks.-hastighed på hele 7 km/h en af de hurtigste på markedet.
Annonce
Laveste pris for Revell Speedboat Dolphin 24136 er 128 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Den her fjernstyrede båd kører på AA-batterier så sørg for at have nogle på lager, så du slipper for at blive afbrudt.
Modellen kan komme op på en hastighed på 7 km/h. Den er muligvis ikke, den hurtigste på markedet, men det gør måske ikke noget - for så er den passende til dem med mindre erfaring
Den her model har elektrisk motor og drives af AA-batterier. Det betyder, at det bare er at putte nye batterier i og forsætte med at køre, i stedet for at skulle oplade batteriet, eller købe brændstof.
I dag er den laveste pris på Speedboat Dolphin 24136 128.00 kr. Husk dog også at sammenligne andre modeller og eventuelt forskellige forhandlere, så du finder det bedste alternativ til dig.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Revell Speedboat Dolphin 24136 |
| Mærke | Revell |
| Type | Fjernstyrede både |
Produktegenskaber | |
| Hastighed (maks) | 7.0 km/h |
| Montering | Færdigsamlet |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2019-08-21 |
Strømkilde | |
|---|---|
| Spænding | 1.5 V |
| Motortype | Elektrisk |
| Type af batteri | AA (LR06) |
Mål | |
| Vægt | 170.0 g |
| Bredde | 75.0 mm |
| Højde | 75.0 mm |
| Længde | 235.0 mm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .