Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Det her fjernstyrede arbejdskøretøj leveres færdigmonteret, så du slipper for at skrue den sammen, men kan anvende den med det samme.
Annonce
Laveste pris for CLAAS RC Combine Harvester Lexion 780 er 478 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Det her fjernstyrede arbejdskøretøj kører på AA-batterier så sørg for at have nogle på lager, så du slipper for at blive afbrudt.
Det her fjernstyrede arbejdskøretøj kommer færdigsamlet og kan tages i brug med det samme. Fjernstyret legetøj kan være en sjov måde at udforske teknologi og elektronik på og lære om mekanik, fysik og teknologi.
I dag er den laveste pris på Class Lexion 780 RTR 34426 478.00 kr. Husk dog også at sammenligne andre modeller og eventuelt forskellige forhandlere, så du finder det bedste alternativ til dig.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | CLAAS RC Combine Harvester Lexion 780 |
| Mærke | CLAAS |
| Type | Fjernstyret arbejdskøretøj |
Produktegenskaber | |
| Egenskaber | LED-lys |
| Fjernstyret arbejdskøretøj | Traktorer |
| Hastighed (maks) | 3.0 km/h |
| Montering | Færdigsamlet |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-08-18 |
Strømkilde | |
|---|---|
| Spænding | 1.5 V |
| Motortype | Elektrisk |
| Type af batteri | AA (LR06) |
Mål | |
| Skala | 1:20 |
| Bredde | 290.0 mm |
| Højde | 260.0 mm |
| Længde | 480.0 mm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .