Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Fjernbetjening, WI-FI, Home Assistant, Amazon Alexa, Google Home


Annonce
Annonce
Laveste pris for Shelly Wall Display X2 White er 1.265 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 12 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Shelly Wall Display X2 White |
| Mærke | Shelly |
Produktegenskaber | |
| Driftstemperatur (min) | 20.0 °C |
| Farve | Hvid |
| Type of Control Unit | Fjernbetjening |
| Driftstemperatur (maks) | 40.0 °C |
| Rækkevidde (maks) | 30.48 m |
Egenskaber | |
| Stemmestyring | Ja |
| App-styring | Ja |
| Stemmeassistent | Amazon Alexa, Google Assistant |
Tilslutninger | |
| USB | Ja |
| Antal USB (i alt) | 1 stk |
| USB-type | USB-C |
Trådløst | |
|---|---|
| WI-FI | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Smart Home System | Home Assistant, Amazon Alexa, Google Home |
| WiFi-standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
Strømkilde | |
| Energikilde | Elnet |
Mål | |
| Vægt | 256.0 g |
| Bredde | 178.0 mm |
| Højde | 33.0 mm |
| Dybde | 87.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-06-17 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .