Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Du ser her et fritstående køle-fryseskab, som er mærket med E-klassificering. Frysedelens volumen er på 96 liter. Det her køle/fryseskab har blandt andet led-belysning.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Hisense RB434N4BWE1 er 6.999 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Mangler du et kølefryseskab, men mangler du plads? Så er dette kølefryseskab fra Hisense måske noget for dig. Det er fritstående og er med køleskabet oven på fryseren. Dette er måske ikke en af de mest energieffektive modeller på markedet med E energiklasse. Køleskabet har en volumen på 235 liter, hvilket gør det til et mellemstort køleskab.
Er der noget kedeligere end at afrime en fryser? Det kan tage næsten en hel dag, og det er træls arbejde. Men det skal du ikke tænke på med den her model, da den har automatisk afrimning.
Smart nok har dette kølefryseskab et dynamisk kølesystem. Det hjælper med at holde en jævn temperatur i hele køleskabet, så dine dagligvarer forbliver friske, uanset hvilken hylde du lægger dem på.
Køleskabet har en volumen på 235 liter. Der findes en tommelfingerregel med køleskabe, at du skal bruge cirka 100 liter køleskabsplads pr. person. Så det her køleskab vil være velegnet til en to-personers husstand.
Som du kan læse er der mange gode ting at sige om RB434N4BWE1 fra Hisense. Hvis du sammenligner priser på det her kølefryseskab på PriceRunner, vil du se, at den nuværende laveste pris er 6999.00 kr. Det er også en af de mest populære og eftertragtede modeller. Sammenligner vi priserne på den her model med resten af kategorien, er den under gennemsnittet, hvilket gør det her kølefryseskab til et godt køb.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Hisense RB434N4BWE1 |
| Mærke | Hisense |
Produktegenskaber | |
| Egenskaber | LED-belysning, NoFrost, Multi Air Flow, Belysning køleskab, Glashylder |
| Nettovolumen (køleskab) | 235.0 L |
| Energiklasse | E |
| Placering | Fritstående |
| Nettovolumen (fryser) | 96.0 L |
| Farve | Hvid |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-07-27 |
Design | |
|---|---|
| Vendbar dør | Ja |
| Udførelse | Køleskab over fryser |
| Hylder/skuffer (køleskab) | 5 stk |
| Hylder/skuffer (fryser) | 3 stk |
| Hylder (køleskabsdør) | 4 stk |
Mål | |
| Bredde | 59.5 cm |
| Dybde | 59.2 cm |
| Højde | 200.0 cm |
| Vægt | 71.5 kg |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .