Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Du ser her et fritstående køle/fryseskab, der er mærket med energimærke D. Kapaciteten for frysedelen ligger på 103 liter. Dørene er højrehængte.
Annonce
Laveste pris for Bosch 4 KGN362IDF er 6.407 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Dette er et fritstående kølefryseskab fra Bosch. Hvis du ikke har brug for et køleskab eller fryser i fuld størrelse, så er dette kølefryseskab en god mulighed. Denne model er den mest almindelige type med køleskabet over fryseren. Køleskabet har en volumen på 825 liter, hvilket gør det ret stort og ville gøre sig godt for en større familie. Dette er måske ikke en af de mest energieffektive modeller på markedet med D energiklasse.
Før du bruger dine hårdt tjente penge på et nyt kølefryseskab, skal du sørge for, at det passer. At skulle returnere det eller bygge køkken om, fordi det ikke passer, kan forhåbentlig undgås ved at måle efter. Den her model er 186 cm høj, 60 cm bred og 67 cm dyb.
Med ældre frysere er opbygning af frost et almindeligt og kedeligt problem. Hvem har tid eller energi til at bruge en hel dag på at tø fryseren op? Med denne model behøver du ikke, da den har automatisk afrimning.
Det her er et ret stort køleskab med en volumen på 825 liter, og er derfor i den større ende. Den gennemsnitlige person har normalt brug for omkring 100 liter plads i et køleskab, så denne model vil fungere godt for en familie. Men det er selvfølgelig også nyttigt i en enkeltmandshusstand.
Ovenstående nævnte egenskaber er bare nogle af de gode funktioner som Bosch 4 KGN362IDF Rustfrit stål fra Bosch har. Hvis du sammenligner priser på det her kølefryseskab på PriceRunner, vil du se, at den nuværende laveste pris er 6407.00 kr. Det er også en toprangeret model i forhold til popularitet. Sammenligner vi priserne på den her model med resten af kategorien, er den under gennemsnittet, hvilket gør det her kølefryseskab til et godt køb.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Bosch 4 KGN362IDF |
| Mærke | Bosch |
Produktegenskaber | |
| Støjniveauklasse | B |
| Egenskaber | LED-belysning, Lynfrysning, NoFrost, Belysning køleskab, Glashylder, Flaskeholder, Æggehylde |
| Nettovolumen (køleskab) | 825.0 L |
| Energiklasse | D |
| Placering | Fritstående |
| Lydniveau | 35 dB |
| Nettovolumen (fryser) | 103.0 L |
| Klimaklasse | SN |
| Farve | Rustfri stål |
Teknisk specifikation | |
| Fryserens stjernemærkning | 4 |
| Antal kompressorer | 1 |
Design | |
|---|---|
| Vendbar dør | Ja |
| Døråbning | Højre |
| Udførelse | Køleskab over fryser |
| Hylder/skuffer (fryser) | 3 stk |
Strømkilde | |
| Spænding | 230.0 V |
Mål | |
| Bredde | 60.0 cm |
| Dybde | 66.5 cm |
| Højde | 186.0 cm |
| Vægt | 64.6 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-11-17 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .