Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Du ser her et fritstående køleskab med fryser, som er mærket med energimærke D. Frysedelens volumen er på 152 liter. Dørene er højrehængte.
Annonce
Laveste pris for Bosch Series 6 KGN86AIDR er 10.792 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Dette er et fritstående kølefryseskab fra Bosch. Hvis du ikke har brug for et køleskab eller fryser i fuld størrelse, så er dette kølefryseskab en god mulighed. Denne model er den mest almindelige type med køleskabet over fryseren. Denne model har fået en D energiklassificering. Køleskabet har en volumen på 479 liter, hvilket gør det ret stort og ville gøre sig godt for en større familie.
Hvis du handler meget ind ad gangen og fryser en masse mad, så kan dette kølefryseskab hjælpe med dens praktiske lynfrysnings-funktion. Dette sænker temperaturen endnu mere i en kort periode, før den automatisk vender tilbage til normalen.
Fryseren afrimer automatisk, dejligt nemt. Så du behøver aldrig mere vente på, at vejret er koldt nok til, at du kan stille dine frosne madvarer udenfor og derefter lade fryseren tø op i flere timer. Fremtiden er her, og det kaldes automatisk afrimning.
Skulle du opleve en strømafbrydelse, kan du berolige dig selv, velvidende at denne model kan holde sig kold i op til 17 timer uden strøm. Så du behøver ikke bekymre dig om, at din mad bliver fordærvet med det samme.
Ovenstående nævnte egenskaber er bare nogle af de gode funktioner som KGN86AIDR fra Bosch har. Det her en af de mest populære og eftertragtede modeller på PriceRunner lige nu og har en nuværende laveste pris på 10792.00 kr. Hvis du sammenligner prisen på den her model med resten af kategorien, er den dyrere end de fleste andre modeller, men i betragtning af dens funktioner får du et premium produkt for pengene.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Bosch Series 6 KGN86AIDR |
| Mærke | Bosch |
Produktegenskaber | |
| Støjniveauklasse | C |
| Egenskaber | Hurtig afkøling, LED-belysning, Lynfrysning, Døradvarsel åben, Friskholdesystem, NoFrost, Touchskærm, Belysning køleskab, Glashylder, Æggehylde |
| Nettovolumen (køleskab) | 479.0 L |
| Energiklasse | D |
| Placering | Fritstående |
| Lydniveau | 39 dB |
| Nettovolumen (fryser) | 152.0 L |
| Klimaklasse | T, ST |
| Energiforbrug (kWh/år) | 246.0 |
| Farve | Rustfri stål |
Teknisk specifikation | |
| Fryserens stjernemærkning | 4 |
| Sikkerhed ved strømsvigt | 17.0 timer |
Design | |
|---|---|
| Vendbar dør | Ja |
| Døråbning | Kan vendes |
| Udførelse | Køleskab over fryser |
| Hylder/skuffer (køleskab) | 7 stk |
| Hylder/skuffer (fryser) | 2 stk |
| Hylder (køleskabsdør) | 6 stk |
Mål | |
| Bredde | 86.0 cm |
| Dybde | 81.0 cm |
| Højde | 186.0 cm |
| Vægt | 109.0 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-12-10 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .