Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Et fritstående Samsung køle/fryseskab, som er mærket med F-klassificering. Køleskabet med fryser er 59,5 cm bredt. Du får en model med blandt andet belysning køleskab.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for Samsung BESPOKE, RB38C7B6C22, Clean er 9.643 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Mangler du et kølefryseskab, men mangler du plads? Så er dette kølefryseskab fra Samsung måske noget for dig. Det er fritstående og er med køleskabet oven på fryseren. Dette er måske ikke en af de mest energieffektive modeller på markedet med F energiklasse.
Er der noget kedeligere end at afrime en fryser? Det kan tage næsten en hel dag, og det er træls arbejde. Men det skal du ikke tænke på med den her model, da den har automatisk afrimning.
Samsung BESPOKE, RB38C7B6C22, Clean udsender en støj målt til 35 decibel. For hver tiende decibel er lyden ti gange højere. Sammenlign dette med et normalt taleniveau på omkring 60 decibel og en støvsuger ved 80 decibel.
Når sulten melder sig midt om natten, vil det her køleskab være din bedste ven. Det har indbygget belysning, så du nemt kan finde alle ingredienserne til din sandwich. Belysningen er med LED, hvilket er både miljøvenligt og økonomisk.
For at opsummere er der mange gode ting at sige om BESPOKE, RB38C7B6C22, Clean fra Samsung. Hvis du sammenligner priserne på denne model på PriceRunner, vil du se, at dens nuværende laveste pris er 9643.00 kr. Sammenligner vi priserne på den her model med resten af kategorien, er den under gennemsnittet, hvilket gør det her kølefryseskab til et godt køb.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Samsung BESPOKE, RB38C7B6C22, Clean |
| Mærke | Samsung |
Produktegenskaber | |
| Frysekapacitet pr. døgn | 8.0 kg |
| Egenskaber | LED-belysning, Lynfrysning, Døradvarsel åben, NoFrost, Belysning køleskab, Æggehylde |
| Energiklasse | F |
| Placering | Fritstående |
| Lydniveau | 35 dB |
| Klimaklasse | SN, T, N |
| Farve | Sort |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-10-12 |
Design | |
|---|---|
| Vendbar dør | Ja |
| Døråbning | Kan vendes |
| Udførelse | Køleskab over fryser |
| Hylder/skuffer (fryser) | 3 stk |
Mål | |
| Bredde | 59.5 cm |
| Nichebredde | 60.0 cm |
| Højde | 203.0 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .