Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Hydrostatisk, Front rotorklipper, Bioklip
Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for Husqvarna R 419TsX AWD Uden klippeaggregat er 85.999 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Husqvarna R 419TsX AWD Uden klippeaggregat |
| Mærke | Husqvarna |
| Type | Front rotorklippere |
Strømkilde | |
| Energikilde | Benzin |
| Motoreffekt | 11.8 kW |
| Spænding | 12.0 V |
Mål | |
| Længde | 206.6 cm |
| Bredde | 96.4 cm |
| Vægt | 304.0 kg |
| Højde | 117.8 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2019-03-27 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Klippeaggregat | Uden klippeaggregat |
| Lydniveau | 99 dB |
| Antal højdeindstillinger | 7 |
| Klippehøjde (min) | 2.5 cm |
| Græshåndtering | Bioklip |
| Klippehøjde (maks) | 7.5 cm |
| Benzintank | 17.0 L |
| Klippebredde (maks) | 112.0 cm |
| Drivsystem | Firehjulstræk |
| Gearkasse | Hydrostatisk |
| Klippebredde (min) | 103.0 cm |
| Hastighed (maks) | 9.0 km/h |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .