Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

5 indstillinger, Sort, Justerbar varme, Gummifod, Non-stick-belægning, Indikatorlys, Varmeafskærmende håndtag, 2kg
Annonce
Laveste pris for TriStar PZ-2963 er 182 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 8 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | TriStar PZ-2963 |
| Mærke | TriStar |
Produktegenskaber | |
| Egenskaber | Indikatorlys, Justerbar varme, Varmeafskærmende håndtag, Gummifod, Non-stick-belægning |
| Indstillinger | 5 |
| Farve | Sort |
| Materiale | Rustfrit stål |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2017-09-20 |
Strømkilde | |
|---|---|
| Spænding | 230.0 V |
| Energikilde | Elnet |
| Effekt | 800 W |
Mål | |
| Vægt | 2.0 kg |
| Højde | 9.5 cm |
| Bredde | 30.0 cm |
| Dybde | 30.0 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .