Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel
.jpg)
Antal porte 24
Prøv fleksible betalinger med
Favoritten.dk
T8524 POE+ NETWORK SWITCH
Annonce
Laveste pris for Axis Communications T8524 PoE+ (370W) er 9.841 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Axis Communications T8524 PoE+ (370W) |
| Mærke | Axis |
Mål | |
| Højde | 4.4 cm |
| Dybde | 21.1 cm |
| Vægt | 3.2 kg |
| Bredde | 44.2 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-01-06 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Managed | Ja, Nej |
| 100/1000 Mbps porte | 24 |
| PoE | PoE+ |
| SFP (mini-GBIC) Porte | 2 |
| Ethernettype | Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Antal porte | 24 |
| PoE porte | 24 |
| Rackmonterbar | Ja, Nej |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .