Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel
.jpg)
Annonce
Annonce
Laveste pris for TP-Link Deco X20 (3-pack) er 1.378 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 18 butikker.
Et mesh-system får konventionelle Wi-Fi-forlængere til at føles som gammel teknologi. Du skal ikke undervurdere, hvor praktisk det er at have fuld dækning, uanset hvor i dit hjem du befinder dig, og at din enhed problemfrit skifter forbindelse mellem de forskellige enheder i mesh-systemet.
En dual-band router er fantastisk, hvis du har flere trådløst tilsluttede enheder i dit hjem. Du får et 2,4 GHz-bånd og et 5 GHz-bånd. Sidstnævnte er især nyttig, hvis du har brug for en hurtig forbindelse, for eksempel når du spiller.
Dem, der har anmeldt det her produkt, har givet den høje score på 4.5 ud af 5 i gennemsnit og den nuværende laveste pris er 1378.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | TP-Link Deco X20 (3-pack) |
| Mærke | TP-Link |
Tilslutninger | |
| LAN-porte | 2 |
| WAN-porte | 1 |
| USB | Nej |
Trådløst | |
| WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WI-FI | Ja |
Mål | |
| Rackmontering | Nej |
| Vægt | 2.7 kg |
| Højde | 11.4 cm |
| Dybde | 11.0 cm |
| Bredde | 11.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-09-17 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Power over Ethernet (PoE) | Nej |
| Understøttede bånd | Dual-band |
| Trådløs hastighed 2,4 GHz | 574 Mbps |
| Ekstern antenne | Nej |
| Ethernet-hastighed | Gigabit Ethernet |
| Trådløs hastighed 5 GHz | 1202 Mbps |
| Link Aggregation | Nej |
| MIMO | Ja |
| Trådløs hastighed (maks) | 1800 Mbps |
| xDSL modem | Nej |
| Trådløs sikkerhed | WPA3 |
| Mesh-netværk | Ja |
| VoIP (SIP) | Nej |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz, 5 GHz |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .