Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Med den her mesh router får du ikke bare et 2,4 GHz-bånd, men også et 5 GHz-bånd. Den her router har 4 LAN porte.
ITFON, EL-Salg Vordingborg
TP-Link Archer AX5400 Multi-Gigabit WiFi 6 Router
Eller 3 betalinger af 269 kr./md.*
Annonce
Annonce
Laveste pris for TP-Link Archer AX73 AX5400 Dual-Band Gigabit Wi-Fi 6 er 808 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 12 butikker.
Hvis du bor i en lejlighed eller et mindre hus, har du måske ikke brug for et mesh-system. I større hjem er det dog en af de bedste måder at få Wi-Fi-dækning i hvert hjørne af dit hjem.
Du kan højst opnå trådløse hastigheder på 5.400 Mbps med denne mesh router. Selvom hastighed ikke er den eneste vigtige faktor, er det en god indikator for ydeevne.
Det her er en utrolig populær model på PriceRunner og den nuværende laveste pris er 808.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | TP-Link Archer AX73 AX5400 Dual-Band Gigabit Wi-Fi 6 |
| Mærke | TP-Link |
Tilslutninger | |
| LAN-porte | 4 |
| Antal USB (i alt) | 1 stk |
| WAN-porte | 1 |
| USB | Ja |
Trådløst | |
| WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WI-FI | Ja |
Mål | |
| Rackmontering | Nej |
| Højde | 4.8 cm |
| Dybde | 14.7 cm |
| Bredde | 27.2 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-01-21 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Power over Ethernet (PoE) | Nej |
| Router-sikkerhed | VPN |
| Understøttede bånd | Dual-band |
| Trådløs hastighed 2,4 GHz | 675 Mbps |
| Lanceringsår | 2021 |
| Ekstern antenne | Ja |
| Ethernet-hastighed | Gigabit Ethernet, Ethernet |
| Link Aggregation | Nej |
| MIMO | Ja |
| xDSL modem | Nej |
| Antal antenner | 6 |
| Trådløs sikkerhed | WPA, WPA2-Enterprise, WPA3, WPA2 |
| Mesh-netværk | Ja |
| VoIP (SIP) | Nej |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz, 5 GHz |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .