Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel
.jpg)
Annonce
Annonce
Laveste pris for TP-Link Deco X20 (2-pack) er 1.075 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 11 butikker.
Hvis du bor i en lejlighed eller et mindre hus, har du måske ikke brug for et mesh-system. I større hjem er det dog en af de bedste måder at få Wi-Fi-dækning i hvert hjørne af dit hjem.
Af sikkerhedsmæssige årsager er det vigtigt, at din router understøtter en form for trådløs sikkerhedsprotokol. Om ikke andet gør du dette for at forhindre udefrakommende i at oprette forbindelse til dit netværk. Denne model har understøttelse af forskellige sikkerhedsprotokoller, inklusiv WPA-PSK.
Det her er en utrolig populær model blandt vores brugere og i dag er den laveste pris 1075.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | TP-Link Deco X20 (2-pack) |
| Mærke | TP-Link |
Tilslutninger | |
| LAN-porte | 2 |
| WAN-porte | 1 |
| USB | Nej |
Trådløst | |
| WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WI-FI | Ja |
Mål | |
| Rackmontering | Nej |
| Vægt | 1.2 kg |
| Højde | 11.4 cm |
| Dybde | 11.0 cm |
| Bredde | 11.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-05-18 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Power over Ethernet (PoE) | Nej |
| Understøttede bånd | Dual-band |
| Trådløs hastighed 2,4 GHz | 574 Mbps |
| Ekstern antenne | Nej |
| Ethernet-hastighed | Gigabit Ethernet |
| Trådløs hastighed 5 GHz | 1201 Mbps |
| MIMO | Ja |
| Trådløs hastighed (maks) | 1800 Mbps |
| xDSL modem | Nej |
| Antal antenner | 4 |
| Trådløs sikkerhed | WPA3, WPA2-PSK, WPA-PSK |
| Mesh-netværk | Ja |
| VoIP (SIP) | Nej |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz, 5 GHz |
| VPN-protokol | L2TP, PPTP |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .