Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel
.jpg)
Annonce
Annonce
Laveste pris for D-Link M15 Eagle Pro AI (3-pack) er 971 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 20 butikker.
Et mesh-system får konventionelle Wi-Fi-forlængere til at føles som gammel teknologi. Du skal ikke undervurdere, hvor praktisk det er at have fuld dækning, uanset hvor i dit hjem du befinder dig, og at din enhed problemfrit skifter forbindelse mellem de forskellige enheder i mesh-systemet.
Wi-Fi-standarder er muligvis ikke det du går allermest op i? Men det er måske meget rart at vide, at Wi-Fi-standarden som den her router understøtter, er Wi-Fi 6 (802.11ax).
Det her er en utrolig populær model blandt vores brugere og den nuværende laveste pris er 971.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | D-Link M15 Eagle Pro AI (3-pack) |
| Mærke | D-Link |
Tilslutninger | |
| LAN-porte | 1 |
| WAN-porte | 1 |
| USB | Nej |
Trådløst | |
| WiFi-standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WI-FI | Ja |
Mål | |
| Rackmontering | Nej |
| Vægt | 0.2 kg |
| Højde | 9.3 cm |
| Dybde | 9.2 cm |
| Bredde | 9.2 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-01-31 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Router-sikkerhed | DMZ |
| Understøttede bånd | Dual-band |
| Trådløs hastighed 2,4 GHz | 300 Mbps |
| Ekstern antenne | Nej |
| Ethernet-hastighed | Gigabit Ethernet, Ethernet |
| Trådløs hastighed 5 GHz | 1201 Mbps |
| Link Aggregation | Nej |
| MIMO | Ja |
| xDSL modem | Nej |
| Trådløs sikkerhed | WPA, WPA3, WPA2 |
| Mesh-netværk | Ja |
| VoIP (SIP) | Nej |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz, 5 GHz |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .