Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel
.jpg)
Annonce
Annonce
Laveste pris for D-Link M15 Eagle Pro AI (2-pack) er 684 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 23 butikker.
Hvis du bor i en lejlighed eller et mindre hus, har du måske ikke brug for et mesh-system. I større hjem er det dog en af de bedste måder at få Wi-Fi-dækning i hvert hjørne af dit hjem.
Hvis du overvejer at købe den her model, skal du være sikker på, at du har meget få enheder (eller slet ingen), der forbinder med kabel, da den her router kun har én LAN-port.
Det her er en utrolig populær model blandt vores brugere og du kan købe den i dag for 684.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | D-Link M15 Eagle Pro AI (2-pack) |
| Mærke | D-Link |
Tilslutninger | |
| LAN-porte | 1 |
| WAN-porte | 1 |
| USB | Nej |
Trådløst | |
| WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WI-FI | Ja |
Mål | |
| Rackmontering | Nej |
| Vægt | 0.2 kg |
| Højde | 9.3 cm |
| Dybde | 9.2 cm |
| Bredde | 9.2 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-05-05 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Power over Ethernet (PoE) | Nej |
| Understøttede bånd | Dual-band |
| Trådløs hastighed 2,4 GHz | 300 Mbps |
| Ekstern antenne | Nej |
| Ethernet-hastighed | Gigabit Ethernet |
| Trådløs hastighed 5 GHz | 1201 Mbps |
| Link Aggregation | Nej |
| MIMO | Ja |
| Trådløs hastighed (maks) | 1500 Mbps |
| xDSL modem | Nej |
| Antal antenner | 2 |
| Trådløs sikkerhed | WPA, WPA3 |
| Mesh-netværk | Ja |
| VoIP (SIP) | Nej |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz, 5 GHz |
| VPN-protokol | L2TP, PPTP |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .