Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for TP-Link Archer MR500 er 699 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 8 butikker.
Hvis du bor i en lejlighed eller et mindre hus, har du måske ikke brug for et mesh-system. I større hjem er det dog en af de bedste måder at få Wi-Fi-dækning i hvert hjørne af dit hjem.
Hvis du har mere end én enhed, der skal tilsluttes med et kabel, vil den her model med 4 LAN-porte måske passe dig godt.
Det her er en utrolig populær model blandt vores brugere og i dag er den laveste pris 699.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | TP-Link Archer MR500 |
| Mærke | TP-Link |
Tilslutninger | |
| LAN-porte | 4 |
| WAN-porte | 1 |
| USB | Nej |
Trådløst | |
| WiFi-standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WI-FI | Ja |
| Mobilnetværk | 4G |
Mål | |
| Rackmontering | Nej |
| Vægt | 0.32 kg |
| Højde | 3.4 cm |
| Dybde | 14.1 cm |
| Bredde | 20.2 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-09-09 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Power over Ethernet (PoE) | Nej |
| Router-sikkerhed | DMZ, VPN |
| Understøttede bånd | Dual-band |
| Lanceringsår | 2022 |
| Ekstern antenne | Ja |
| Ethernet-hastighed | Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet |
| Link Aggregation | Nej |
| MIMO | Ja |
| xDSL modem | Nej |
| Antal antenner | 2 |
| Trådløs sikkerhed | WPA, WEP, WPA2-Enterprise, WPA2, WPA-Enterprise |
| Mesh-netværk | Ja |
| VoIP (SIP) | Nej |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz, 5 GHz |
| VPN-protokol | PPTP, OpenVPN |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .