Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Laveste pris for Totolink N300RT er 143 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Antallet af enheder i dit hjem, der kan oprette forbindelse trådløst, vokser tilsyneladende dag for dag. Mens du tidligere kun skulle forbinde din computer og telefon, har du i dag ting som TV, varmepumper og endda kaffebryggere, der kobler sig på dit internet. Så behovet for en god router har aldrig været større.
Dette er en enkeltbånds-router, hvilket måske ikke er helt praktisk, hvis du for eksempel har mange enheder, der kræver en trådløs forbindelse. Men hvis du kun har nogle få enheder, så burde 2, 4 GHz være fint.
Det her er en utrolig populær model på PriceRunner og i dag er den laveste pris 143.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Totolink N300RT |
| Mærke | Totolink |
Tilslutninger | |
| LAN-porte | 4 |
| WAN-porte | 1 |
| USB | Nej |
Trådløst | |
| WiFi-standard | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 3 (802.11g) |
| WI-FI | Ja |
Mål | |
| Rackmontering | Nej |
| Højde | 2.5 cm |
| Dybde | 14.7 cm |
| Bredde | 7.6 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-09-30 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Router-sikkerhed | DMZ |
| Ekstern antenne | Ja |
| Ethernet-hastighed | Fast Ethernet, Ethernet |
| Link Aggregation | Nej |
| MIMO | Nej |
| xDSL modem | Nej |
| Antal antenner | 2 |
| Trådløs sikkerhed | WPA, WEP, WPS, WPA2 |
| Mesh-netværk | Nej |
| VoIP (SIP) | Nej |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| VPN-protokol | L2TP, PPTP |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .