Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Laveste pris for Huawei B311-221 er 509 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 6 butikker.
Antallet af enheder i dit hjem, der kan oprette forbindelse trådløst, vokser tilsyneladende dag for dag. Mens du tidligere kun skulle forbinde din computer og telefon, har du i dag ting som TV, varmepumper og endda kaffebryggere, der kobler sig på dit internet. Så behovet for en god router har aldrig været større.
Dette er en enkeltbånds-router, hvilket måske ikke er helt praktisk, hvis du for eksempel har mange enheder, der kræver en trådløs forbindelse. Men hvis du kun har nogle få enheder, så burde 2, 4 GHz være fint.
Det her er en utrolig populær model på PriceRunner og i dag er den laveste pris 509.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Huawei B311-221 |
| Mærke | Huawei |
Tilslutninger | |
| LAN-porte | 1 |
| WAN-porte | 1 |
| USB | Nej |
Trådløst | |
| WiFi-standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WI-FI | Ja |
| Mobilnetværk | 4G |
Mål | |
| Rackmontering | Nej |
| Vægt | 0.2 kg |
| Højde | 3.6 cm |
| Dybde | 12.6 cm |
| Bredde | 18.1 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-10-17 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Power over Ethernet (PoE) | Nej |
| Router-sikkerhed | DMZ |
| Understøttede bånd | Dual-band |
| Trådløs hastighed 2,4 GHz | 300 Mbps |
| Lanceringsår | 2018 |
| Ekstern antenne | Nej |
| Ethernet-hastighed | Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet |
| Link Aggregation | Nej |
| MIMO | Ja |
| Trådløs hastighed (maks) | 750 Mbps |
| xDSL modem | Nej |
| Trådløs sikkerhed | WPA, WEP, WPA2-PSK, WPA2 |
| Mesh-netværk | Nej |
| VoIP (SIP) | Ja |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz, 5 GHz |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .