Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Annonce
Laveste pris for TP-Link Omada ER8411 er 3.279 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 9 butikker.
Antallet af enheder i dit hjem, der kan oprette forbindelse trådløst, vokser tilsyneladende dag for dag. Mens du tidligere kun skulle forbinde din computer og telefon, har du i dag ting som TV, varmepumper og endda kaffebryggere, der kobler sig på dit internet. Så behovet for en god router har aldrig været større.
Når du placerer en router, skal du ofte overveje både internetadgang og placeringen af strømudtag. Den her router kan dog praktisk nok få strøm fra ethernet-kablet, det såkaldte Power over Ethernet. Så det er en ledning mindre at bekymre sig om.
Det her er en utrolig populær model blandt vores brugere og du kan købe den i dag for 3279.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | TP-Link Omada ER8411 |
| Mærke | TP-Link |
Produktegenskaber | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Router-sikkerhed | DMZ, VPN |
| Ekstern antenne | Nej |
| Ethernet-hastighed | Fast Ethernet, 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet |
| Link Aggregation | Nej |
| MIMO | Nej |
| xDSL modem | Nej |
| Mesh-netværk | Nej |
| VoIP (SIP) | Ja |
| VPN-protokol | IPSec, IKEv2, L2TP, PPTP, OpenVPN |
Tilslutninger | |
|---|---|
| LAN-porte | 11 |
| Antal USB (i alt) | 2 stk |
| USB | Ja |
Trådløst | |
| WI-FI | Nej |
Mål | |
| Rackmontering | Ja |
| Vægt | 3.9 kg |
| Højde | 4.3 cm |
| Dybde | 22.1 cm |
| Bredde | 43.9 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-11-03 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .