Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel
.jpg)
Annonce
Annonce
Laveste pris for TP-Link Deco X50 (1-pack) er 661 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 13 butikker.
Et mesh-system får konventionelle Wi-Fi-forlængere til at føles som gammel teknologi. Du skal ikke undervurdere, hvor praktisk det er at have fuld dækning, uanset hvor i dit hjem du befinder dig, og at din enhed problemfrit skifter forbindelse mellem de forskellige enheder i mesh-systemet.
Til visse ting, såsom spil eller arbejdsopgaver, der kræver en hurtig internetforbindelse, vil et 5 GHz-bånd være praktisk. Andre familiemedlemmer, der bare afslappet surfer på nettet, burde klare sig fint med 2,4 GHz-båndet.
Det her er en utrolig populær model blandt vores brugere og i dag er den laveste pris 661.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | TP-Link Deco X50 (1-pack) |
| Mærke | TP-Link |
Produktegenskaber | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Understøttede bånd | Dual-band |
| Trådløs hastighed 2,4 GHz | 574 Mbps |
| Ekstern antenne | Nej |
| Ethernet-hastighed | Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet |
| Link Aggregation | Nej |
| MIMO | Ja |
| xDSL modem | Nej |
| Trådløs sikkerhed | WPA |
| Mesh-netværk | Ja |
| VoIP (SIP) | Nej |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz, 5 GHz |
| VPN-protokol | L2TP, PPTP |
Tilslutninger | |
|---|---|
| LAN-porte | 3 |
| WAN-porte | 3 |
| USB | Nej |
Trådløst | |
| WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WI-FI | Ja |
| Mobilnetværk | 4G |
Mål | |
| Rackmontering | Nej |
| Vægt | 1.0 kg |
| Højde | 22.0 cm |
| Dybde | 13.0 cm |
| Bredde | 19.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-12-18 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .