Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Zyxel Nebula FWA505 er 1.279 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 10 butikker.
Du kan næsten ikke slippe afsted med ikke at have et trådløst netværk længere. Udover de oplagte ting som din telefon og computer, har du sikkert også et smart-TV derhjemme, og måske en eller anden form for smart højttaler. Det er med andre ord ikke klogt at gå på kompromis med dit hjemmenetværk.
Fordelen ved dual-band er, at du kan bruge 2,4 GHz-båndet til hverdagsbrug på nettet, mens det hurtigere 5 GHz-bånd er nyttigt til onlinespil.
Det her er en utrolig populær model på PriceRunner og du kan købe den i dag for 1279.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Zyxel Nebula FWA505 |
| Mærke | Zyxel |
Tilslutninger | |
| LAN-porte | 2 |
| Antal USB (i alt) | 1 stk |
| WAN-porte | 1 |
| USB | Ja |
Trådløst | |
| WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WI-FI | Ja |
| Mobilnetværk | 5G, 4G |
Mål | |
| Rackmontering | Nej |
| Vægt | 1.15 kg |
| Højde | 22.2 cm |
| Dybde | 10.3 cm |
| Bredde | 10.3 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-07-12 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Power over Ethernet (PoE) | Nej |
| Router-sikkerhed | DMZ, VPN |
| Understøttede bånd | Dual-band |
| Trådløs hastighed 2,4 GHz | 600 Mbps |
| Ekstern antenne | Ja |
| Ethernet-hastighed | Gigabit Ethernet |
| Trådløs hastighed 5 GHz | 1200 Mbps |
| Link Aggregation | Nej |
| MIMO | Ja |
| Trådløs hastighed (maks) | 1800 Mbps |
| xDSL modem | Nej |
| Antal antenner | 2 |
| Trådløs sikkerhed | WPA, WPA3, WPA2 |
| Mesh-netværk | Nej |
| VoIP (SIP) | Ja |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz, 5 GHz |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .