Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Annonce
Laveste pris for TP-Link Archer MR400 V3 er 528 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 8 butikker.
Antallet af enheder i dit hjem, der kan oprette forbindelse trådløst, vokser tilsyneladende dag for dag. Mens du tidligere kun skulle forbinde din computer og telefon, har du i dag ting som TV, varmepumper og endda kaffebryggere, der kobler sig på dit internet. Så behovet for en god router har aldrig været større.
Som det kan forventes af en moderne router, er der indbyggede trådløse sikkerhedsprotokoller. Et eksempel på en standard, der understøttes, er WEP.
Det her er en utrolig populær model på PriceRunner og du kan købe den i dag for 528.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | TP-Link Archer MR400 V3 |
| Mærke | TP-Link |
Tilslutninger | |
| LAN-porte | 3 |
| WAN-porte | 1 |
Trådløst | |
| WiFi-standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WI-FI | Ja |
| Mobilnetværk | 4G |
Mål | |
| Rackmontering | Nej |
| Højde | 3.4 cm |
| Dybde | 14.1 cm |
| Bredde | 20.2 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-09-27 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Power over Ethernet (PoE) | Nej |
| Router-sikkerhed | DMZ, VPN |
| Understøttede bånd | Dual-band |
| Trådløs hastighed 2,4 GHz | 300 Mbps |
| Ekstern antenne | Ja |
| Ethernet-hastighed | Fast Ethernet, Ethernet |
| Trådløs hastighed 5 GHz | 867 Mbps |
| Link Aggregation | Nej |
| MIMO | Nej |
| Antal antenner | 2 |
| Trådløs sikkerhed | WPA, WEP, WPA2-PSK, WPA2, WPA-PSK |
| Mesh-netværk | Nej |
| VoIP (SIP) | Nej |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz, 5 GHz |
| VPN-protokol | IPSec, L2TP, PPTP, OpenVPN |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .