Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel
.jpg)
Annonce
Annonce
Laveste pris for TP-Link Deco M4 (2-Pack) er 419 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 12 butikker.
Et mesh-system får konventionelle Wi-Fi-forlængere til at føles som gammel teknologi. Du skal ikke undervurdere, hvor praktisk det er at have fuld dækning, uanset hvor i dit hjem du befinder dig, og at din enhed problemfrit skifter forbindelse mellem de forskellige enheder i mesh-systemet.
Den trådløse hastighed er selvfølgelig noget, du bør overveje, når du skal købe en mesh router. Den her model kan højst opnå 1.167 Mbps.
Det her er en utrolig populær model på PriceRunner og i dag er den laveste pris 419.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | TP-Link Deco M4 (2-Pack) |
| Mærke | TP-Link |
Tilslutninger | |
| LAN-porte | 2 |
| WAN-porte | 1 |
| USB | Nej |
Trådløst | |
| WiFi-standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WI-FI | Ja |
Mål | |
| Rackmontering | Nej |
| Højde | 19.0 cm |
| Dybde | 9.1 cm |
| Bredde | 9.1 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2019-06-26 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Power over Ethernet (PoE) | Nej |
| Understøttede bånd | Dual-band |
| Trådløs hastighed 2,4 GHz | 300 Mbps |
| Lanceringsår | 2018 |
| Ekstern antenne | Nej |
| Ethernet-hastighed | Gigabit Ethernet |
| Trådløs hastighed 5 GHz | 867 Mbps |
| Link Aggregation | Nej |
| MIMO | Ja |
| Trådløs hastighed (maks) | 1167 Mbps |
| xDSL modem | Nej |
| Antal antenner | 2 |
| Mesh-netværk | Ja |
| VoIP (SIP) | Nej |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz, 5 GHz |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .