Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Integrerbart køleskab, 224L, Bredde: 60 cm, Højde: 140cm
Laveste pris for Liebherr IRBd 4570 er 22.999 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 16 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Liebherr IRBd 4570 |
| Mærke | Liebherr |
| Type | Integrerede køleskabe |
Produktegenskaber | |
| Lydniveau | 33 dB |
| Volumen | 224.0 L |
| Farve | Hvid |
| Energiklasse | D |
| Energiforbrug (kWh/år) | 114.2 |
Egenskaber | |
| Egenskaber | Indbygget lys |
Teknisk specifikation | |
| Klimaklasse | T |
Design | |
|---|---|
| Døråbning | Kan vendes |
| Vendbar dør | Ja |
Mål | |
| Bredde | 56.0 cm |
| Dybde | 55.0 cm |
| Højde | 140.0 cm |
| Breddestandard | 60 cm |
| Vægt | 59.5 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-06-23 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .