Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Laptopkølere
Prøv fleksible betalinger med
BWS Computers
NOTEBOOK Køler 6 fan op til 17''
Annonce
Laveste pris for Inca INC-601GMS er 229 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Inca INC-601GMS |
| Mærke | Inca |
| Type | Laptopkølere |
Mål | |
| Vægt | 1053.0 g |
| Bredde | 380.0 mm |
| Dybde | 290.0 mm |
| Højde | 33.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-04-22 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Blæserstørrelse | 70 mm |
| LED-belysning | Ja |
| Antal blæsere | 6 |
| Ventilator | Aktiv |
| Lydniveau | 21 dB |
| Rotationshastighed (blæsere) | 2500 rpm |
| PWM blæserstyring | Nej |
| Luftgennemstrømning (CFM) | 115.0 Airflow |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .