Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Priserne vises eksklusive fragt. Lige nu er der ingen butikker, som sælger Silverstone SST-TJ04B-E. De viste data er historiske priser.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Silverstone SST-TJ04B-E |
| Mærke | Silverstone |
Produktegenskaber | |
| Chassistype | Midi Tower (ATX) |
| Farve | Sort |
| Motherboard Support | ATX, Micro-ATX |
Tilslutninger | |
| Microphone (3.5mm) Port | Nej, Ja |
| Headphone (3.5mm) Port | Ja, Nej |
| USB-C | Nej |
| USB-A | Nej |
Lagring | |
| 3,5" bays | 9 stk |
| 5.25" bays | 4 stk |
| 2,5" bays | 6 stk |
Udvidelsespladser | |
| Expansion Slots | 8 stk |
Strømforsyning | |
| PSU effekt | 0 W |
| PSU integreret | Nej |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2012-04-16 |
Cooling | |
|---|---|
| Fan Mounts 200 mm | 0 |
| Ventilator | Ja, Nej |
| Fan Mounts 140 mm | 1 |
| Fan Mounts 80 mm | 0 |
| Blæsere medfølger | 3 |
| Fan Mounts Total | 6 |
| Fan Mounts 90 mm | 0 |
| Fan Mounts 120 mm | 6 |
| Fan Mounts 92 mm | 0 |
Mål | |
| Vægt | 9.6 kg |
| Højde | 48.9 cm |
| Dybde | 48.9 cm |
| Bredde | 21.4 cm |
| CPU-køler højde (maks) | 168.0 mm |
| Grafikkort længde (maks) | 431.0 mm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .