Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En motoreffekt på 750 watt bør være tilstrækkeligt til hverdagsrengøring. Støvsugerens beholder har plads til 2 liter støv.
Annonce
Laveste pris for Severin BC 7035 er 796 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 7 butikker.
Overvejer du at købe en gulvstøvsuger? Hvis ja, så er den her model fra Severin et godt valg. Støvsugeren bruger almindelige støvsugerposer.
Støvsugeren er udstyret med en 750-watt motor.
Posen i den her støvsuger er almindelig stor med en størrelse på 2 liter, så den skal du skifte en gang i mellem. Støvsugeren har et standard støjniveau på 79 dB.
Udvalget af støvsugere er meget stort, så lav lidt research først og find den model, der passer bedst til dine behov. I kategorien støvsugere, er den her en af de mest populære støvsugere på PriceRunner og lige nu fås den til laveste pris fra 796.00 kr. Prisen er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør støvsugeren til et overkommeligt køb.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Severin BC 7035 |
| Mærke | Severin |
| Type | Gulvstøvsuger |
Produktegenskaber | |
| Posevolumen | 2.0 L |
| Filter | HEPA-filter |
| Våd- & Tør-støvsuger | Ja |
| Egenskaber | Teleskoprør |
| Støvbeholder | Pose |
| Farve | Lilla, Hvid, Sort, Grå |
| Lydniveau | 79 dB |
Egenskaber | |
| App-styring | Ja |
Ydeevne | |
|---|---|
| Aktionsradius | 8.0 m |
| Motoreffekt | 750 W |
Strømkilde | |
| Energikilde | Elnet |
Mål | |
| Dybde | 50.8 mm |
| Højde | 254.0 mm |
| Bredde | 68.6 mm |
| Vægt | 3.22 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2016-02-05 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .