Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Grovere snavs og materialerester bør du klare med en grovstøvsuger. Motoren har en højere sugestyrke end mange andre modeller. Støvsugeren har en stor beholder på hele 42 liter.
Annonce
Laveste pris for Flex VCE 44 M AC er 8.774 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Hvis du leder efter en grovstøvsugerkunne den her model være noget for dig. Støvet og skidtet samles i klassiske støvsugerposer.
Når du skal gøre rent på et værksted eller i en garage, er det bedst at bruge den her type støvsuger, for den er specielt udviklet til at klare lidt groveres skidt og snavs. Den har god motoreffekt på 2.400 W.
Du skal ikke skifte posen med det samme, da den her en størrelse på 42 liter. Støv og snavs samles i en standard støvsugepose, som du udskifter efter behov.
Udvalget af støvsugere er meget stort, så lav lidt research først og find den model, der passer bedst til dine behov. Du kan prissammenligne den her støvsuger her på PriceRunner, og den laveste den fås til lige nu er 8774.00 kr. Prisen er over gennemsnittet for kategorien, hvilket sammen med dens egenskaber gør den her støvsuger til et premium produkt.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Flex VCE 44 M AC |
| Mærke | Flex |
| Type | Industristøvsuger |
Produktegenskaber | |
| Posevolumen | 42.0 L |
| Filter | HEPA-filter |
| Våd- & Tør-støvsuger | Ja |
| Egenskaber | Askestøvsuger, Kan opsuge væske |
| Støvbeholder | Pose |
| Farve | Sort, Rød |
Strømkilde | |
| Energikilde | Elnet |
Ydeevne | |
|---|---|
| Sugeeffekt | 1200 W |
| Sugeevne (kPA) | 25.0 kPa |
| Motoreffekt | 2400 W |
Mål | |
| Dybde | 385.0 mm |
| Højde | 650.0 mm |
| Bredde | 565.0 mm |
| Ledningslængde | 7.5 m |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-11-10 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .