Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den her ledningsfrie støvsuger kræver ikke meget opbevaringsplads. Støvet samles i en beholder i stedet for i en pose.
Annonce
Laveste pris for Bosch BSS825ALL er 3.453 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Bosch Bosch BSS825ALL er perfekt til at holde dit hjem rent og pænt. I stedet for at bruge støvsugerposer har den her en beholder, der samler støvet.
Bosch Bosch BSS825ALL gør rengøring meget lettere.
I stedet for støvsugerposer, samles snavs og skidt i en beholder, som du nemt kan tømme i skraldespanden.
Udvalget af støvsugere er meget stort, så lav lidt research først og find den model, der passer bedst til dine behov. Det her er en af de mest populære støvsugere på PriceRunner og lige nu kan den fås til en pris fra 3453.00 kr. Prisen er over gennemsnittet for kategorien, hvilket sammen med dens egenskaber gør den her støvsuger til et premium produkt.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Bosch BSS825ALL |
| Mærke | Bosch |
| Type | Ledningsfrie støvsugere |
Produktegenskaber | |
| Filter | HEPA-filter, Vaskbart HEPA-filter, Vaskbart filter |
| Våd- & Tør-støvsuger | Ja, Nej |
| Egenskaber | 2-i-1, Led lys, Batteridrevet, Genopladelig, Aftagelig håndenhed, Tilpasset til kæledyr |
| Støvbeholder | Poseløs |
| HEPA-klassificering | HEPA 13 (H13) |
| Farve | Hvid, Sort |
Ydeevne | |
| Støvopsamling tæppe | B, A |
| Partikelemissionsklasse | E, A |
| Støvopsamling hårdt gulv | A |
Egenskaber | |
| App-styring | Nej |
Strømkilde | |
|---|---|
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Energikilde | Batteri, Genopladeligt batteri |
| Batteritid | 45 min |
| Spænding | 18.0 V |
| Opladningstid | 360 min |
| Genopladeligt batteri | Ja |
Mål | |
| Dybde | 252.0 mm |
| Højde | 1277.0 mm |
| Bredde | 211.0 mm |
| Vægt | 3.3 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-04-05 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .