Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En motoreffekt på 1.400 watt er mere end rigeligt til hverdagsbehovet. Ledningen er 6,1 meter lang, så du må formentlig skifte stikkontakt nogle gange.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Electrolux EB61A6UG er 1.199 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Electrolux Electrolux EB61A6UG er perfekt til at gøre rent med. Støvsugeren bruger almindelige støvsugerposer.
Motoren på 1.400-watt hjælper dig med at holde dit hjem ordenligt rent.
Når støvsugerposen er fuld, kan du nemt skifte den ud med en ny pose. Den her model er udstyret med en 6,1 meter lang ledning, perfekt til dig, der ikke skal støvsuge meget store områder.
Intet hjem er komplet uden en støvsuger, og den her model er muligvis den perfekte støvsuger til dig! I kategorien støvsugere, er den her en af de mest populære støvsugere på PriceRunner og lige nu fås den til laveste pris fra 1199.00 kr. Prisen er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør støvsugeren til et overkommeligt køb.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Electrolux EB61A6UG |
| Mærke | Electrolux |
| Type | Gulvstøvsuger |
Produktegenskaber | |
| Posevolumen | 3.5 L |
| Filter | HEPA-filter |
| Egenskaber | 2-i-1, Aftagelig håndenhed |
| Støvbeholder | Pose |
| HEPA-klassificering | HEPA 12 (E12) |
| Farve | Grå |
| Producent farve | Grey |
| Lydniveau | 73 dB |
Ydeevne | |
|---|---|
| Sugeeffekt | 232 W |
| Aktionsradius | 12.0 m |
| Motoreffekt | 850 W |
Mål | |
| Dybde | 306.6 mm |
| Højde | 238.5 mm |
| Bredde | 436.7 mm |
| Vægt | 7.47 kg |
| Ledningslængde | 9.0 m |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-08-11 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .