Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Er du på udkig efter en ny tæppestøvsuger? Så er den her måske den du leder efter. Støvet opsamles i poser - lige til at smide i skraldespanden.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Kärcher Puzzi 10/2 Adv Grå er 8.314 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 10 butikker.
Den her model er en godt valg til dig, som ønsker en ny støvsuger. Støvet og skidtet samles i klassiske støvsugerposer.
Støv og snavs samles i en standard støvsugepose, som du udskifter efter behov.
Intet hjem er komplet uden en støvsuger, og den her model er muligvis den perfekte støvsuger til dig! Hvis du sammenligner prisen på den her støvsuger på PriceRunner, vil du se, at den nuværende laveste pris er 8314.00 kr.. Prisen er over gennemsnittet for kategorien, hvilket sammen med dens egenskaber gør den her støvsuger til et premium produkt.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Kärcher Puzzi 10/2 Adv Grå |
| Mærke | Kärcher |
| Type | Tæpperensere |
Produktegenskaber | |
| Våd- & Tør-støvsuger | Ja |
| Egenskaber | 2-i-1, Teleskoprør, Drejelige hjul, Kan opsuge væske |
| Støvbeholder | Vandtank |
| Farve | Grå |
Ydeevne | |
| Sugeevne (kPA) | 25.4 kPa |
| Motoreffekt | 1250 W |
Strømkilde | |
|---|---|
| Energikilde | Elnet |
| Spænding | 240.0 V |
Mål | |
| Dybde | 705.0 mm |
| Højde | 435.0 mm |
| Bredde | 320.0 mm |
| Vægt | 11.5 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2016-07-26 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .