Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Håndstøvsugeren er ideel, når der ligger krummer i sofaen. Modellen har en svagere, energibesparende motor. Støvsugerens beholder kan rumme 2 liter støv.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Dewalt DCV517N er 833 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 20 butikker.
Overvejer du at købe en håndstøvsuger? Hvis ja, så er den her model fra Dewalt et godt valg. Med den her støvsuger behøver du ikke købe støvsugeposer. Alt støvet samles op i en beholder. Det er både mere miljørigtigt og billigere i længden.
En håndstøvsuger hjælper dig med at holde dit hjem rent og pænt på en nem måde. Du undgår at skulle bøvle med den store støvsuger hver gang du bare lige skal støvsuge nogle krummer eller andet småtteri. Med en lav motoreffekt er den her støvsuger mere energieffektiv.
I stedet for støvsugerposer, samles snavs og skidt i en beholder, som du nemt kan tømme i skraldespanden. Beholderen i den her støvsuger er almindelig stor med en størrelse på 1,9 liter, så den skal du tømme en gang i mellem.
Udvalget af støvsugere er meget stort, så lav lidt research først og find den model, der passer bedst til dine behov. Hvis du sammenligner prisen på den her støvsuger på PriceRunner, vil du se, at den nuværende laveste pris er 833.00 kr., og det er en af de mest populære modeller. Prisen er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør støvsugeren til et overkommeligt køb.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Dewalt DCV517N |
| Mærke | Dewalt |
| Type | Håndstøvsugere |
Produktegenskaber | |
| Posevolumen | 1.9 L |
| Filter | Vaskbart filter |
| Våd- & Tør-støvsuger | Ja |
| Egenskaber | Batteridrevet, Genopladelig, Kan opsuge væske |
| Støvbeholder | Poseløs |
| Farve | Sort, Gul, Grå |
Ydeevne | |
| Motoreffekt | 180 W |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2016-08-23 |
Strømkilde | |
|---|---|
| Batteriteknologi | Li-ion, NiMH |
| Energikilde | Batteri, Genopladeligt batteri |
| Spænding | 18.0 V |
| Genopladeligt batteri | Ja |
Mål | |
| Højde | 200.0 mm |
| Bredde | 160.0 mm |
| Vægt | 2.2 kg |
| Slangelængde | 1.0 m |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .