Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Til eksempelvis rengøring i garagen kan du få brug for en grovstøvsuger. En motoreffekt på 1.500 watt er mere end rigeligt til hverdagsbehovet. Støvsugeren har en beholder, der let
Annonce
Laveste pris for Makita VC3012M er 4.052 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Makita Makita VC3012M er perfekt til at rengøre bilen eller garagen. Støvsugeren er usædvanlig stille med et støjniveau på bare 59 dB.
Med den her støvsuger kan du nemt slippe af med groft skidt og snavs fra værkstedet - skidt som en almindelig støvsuger vil være meget sensitiv overfor. Motoren på 1.500-watt hjælper dig med at holde dit hjem ordenligt rent.
Hvis du leder efter en støjsvag model, er Makita Makita VC3012M et godt valg for dig. Den har et støjniveau på 59 dB. Du skal ikke tømme beholderen med det samme, da den her en størrelse på 30 liter.
Udvalget af støvsugere er meget stort, så lav lidt research først og find den model, der passer bedst til dine behov. Du kan prissammenligne den her støvsuger her på PriceRunner, og den laveste den fås til lige nu er 4052.00 kr. Støvsugeren er højt vurderet med en anmeldelse på 4,3 ud af 5.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Makita VC3012M |
| Mærke | Makita |
| Type | Industristøvsuger |
Produktegenskaber | |
| Posevolumen | 30.0 L |
| Filter | PET-filter |
| Støvbeholder | Vandtank |
| Farve | Blå |
| Lydniveau | 59 dB |
Ydeevne | |
|---|---|
| Motoreffekt | 1500 W |
Mål | |
| Dybde | 450.0 mm |
| Højde | 595.0 mm |
| Bredde | 380.0 mm |
| Vægt | 10.0 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2016-12-26 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .